- 19 juni 2024
- | Bron: Carfix
Nieuwe Epoxy Primers voor Delfleet One en Turbo Vision laksystemen
PPG en Nexa Autocolor introduceren corrosiebestendige High Build Epoxy Primers
Langeafstandsreizen, wisselvallige weersomstandigheden en slecht onderhouden wegen kunnen allemaal bijdragen aan de snelle achteruitgang van commerciële voertuigen. Dit resulteert vaak in dure reparaties en de nood aan het opknappen van onderdelen. Om dit te voorkomen, introduceren PPG en Nexa Autocolor nieuwe flexibele Epoxy Primers die een effectieve bescherming garanderen en een uitstekende weerstand bieden tegen corrosie.

F890X voor het Delfleet One laksysteem (PPG)
Bedrijfsvoertuigen zijn vaak een lange tijd onderweg in wisselvallige en soms onvoorspelbare weersomstandigheden. Om dure reparaties te vermijden en de levensduur van het voertuig te maximaliseren, is een effectieve bescherming tegen schade en corrosie van essentieel belang. De nieuwe F890X High Build Epoxy Primer komt deze nood tegemoet en levert een uitstekende weerstand tegen corrosie.
Deze primer is dan ook ontworpen om de hoogste niveaus van kwaliteit, prestaties en bescherming te bieden. Met een zeer lage VOS-uitstoot hecht de nieuwe F890X High Build Epoxy Primer zeer goed op de meeste ondergronden, zoals staal en aluminium, als onderdeel van een systeem in twee fasen. Daarnaast helpt de flexibiliteit op het oppervlak schade aan het voertuig te voorkomen door schokken.
De nieuwe F890X High Build Epoxy Primer garandeert een langdurige en duurzame corrosiebestendigheid en is specifiek ontwikkeld voor gebruik in combinatie met PPG’s marktleidende Delfleet One verfsysteem, dat is afgestemd op commerciële transportvoertuigen. De F890X primer kan samen gebruikt worden met andere Delfleet One F80XX aflakken als onderdeel van een tweelaags systeem dat voldoet aan de ISO 12944-6 C5M corrosienorm bij toepassing op staal.

P565-65XX voor het Turbo Vision laksysteem (Nexa Autocolor)
Ook Nexa Autocolor verbetert haar Turbo Vision laksysteem voor commercieel transport met de lancering van een nieuwe hoogwaardige primer. Dankzij het gebruik van de nieuwste technologieën en materialen garandeert de nieuwe P565-65XX High Build Epoxy Primer optimale prestaties en een duurzame bescherming van vrachtwagens, bussen, bestelwagens en andere commerciële voertuigen. De hoogwaardige primer is compatibel met Nexa Autocolor lakken en versterkt het Turbo Vision productassortiment.
De nieuwe primer biedt een uitstekende hechting en corrosiebestendigheid. Met een lage VOS-waarde presteert de P565-65XX High Build Epoxy Primer op de meeste ondergronden die bij commerciële voertuigen worden ingebouwd. Het flexibele oppervlak helpt schilfer- en stootschade voorkomen en biedt ook uitstekende resultaten bij gebruik in combinatie met Turbo Vision aflakken als onderdeel van een tweelaags systeem voor staal en het voldoet aan de ISO 12944-6 C5M corrosienorm.
